O projekcie

Portal Twój Adwokat to element pionierskiej na skalę krajową akcji promocyjnej, przedsięwziętej przez Wielkopolską Izbę Adwokacką z siedzibą w Poznaniu. Główne założenia projektu to pomoc osobom, poszukującym prawnika, a w perspektywie długofalowej - budowanie dobrych relacji z klientami kancelarii prawniczych, opartych na rzetelnym i profesjonalnym wsparciu w zakresie prawa.

Twój Adwokat to baza internetowa, gromadząca dane adwokatów z całej Wielkopolski. Celem katalogu jest umożliwienie wygodnego i skutecznego znalezienia specjalisty, który pomoże rozwiązać kłopoty prawne. Ułatwieniem jest przejrzysty podział według problematyki prawnej, a także lokalizacji w największych miastach w Wielkopolsce, gdzie poszukiwany jest adwokat.

Portal Twój Adwokat to jedynie pierwszy krok, aby pomóc Państwu rozwiązać realne problemy prawne, z którym przyszło się Państwu spotkać. Mamy nadzieję, że wyszukiwarka umożliwi znalezienie odpowiedniego specjalisty, który w imieniu wymiaru sprawiedliwości dołoży wszelkich starań do korzystnego przebiegu spraw.